4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Toftlund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Toftlund er Jyllandsgade 10 netop kommet på markedet. Denne villa byder på hele 205 kvadratmeter og indeholder 10 rum. Ejendommen ligger på en utrolig rummelig grund på 3.264 kvadratmeter, med en pris på 2.695.000 DKK.
Ikke langt derfra findes en anden spændende mulighed på Hyrup Vestermarksvej 5. Dette nedlagte landbrug tilbyder 210 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Med en mindre grundstørrelse på 587 kvadratmeter er prisen her sat til 2.375.000 DKK.
Ejerudgifterne beløber sig til 2.250 DKK om måneden på Hyrup Vestermarksvej, mens de er uoplyste for villaen på Jyllandsgade 10.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.