Midtparken 35 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Toftlund - se boligerne her.

På billedet ses Midtparken 35 Arrild 6520 Toftlund, som er en af de dyreste boliger til salg i Toftlund. Boligen koster 1.995.000 kr.
dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Toftlund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Toftlund er to spændende boliger kommet på markedet. Først er der fritidshuset på Midtparken 35 i Arrild, som er sat til salg for 1.995.000 kr. Dette hus byder på 134 kvadratmeter fordelt på 4 værelser, perfekt til en feriebaseret familieoplevelse.

Midtparken 35 ligger på en grund på 875 kvadratmeter og er dermed velegnet til afslapning udenfor i skønne omgivelser. Boligen er ideel til dem, der søger et sted til fritid og afslapning.

Den anden ejendom, en villa på Allerupvej 23, har et mere rummeligt indre med sine 200 kvadratmeter og 6 værelser. Den har en attraktiv pris på 495.000 kr., hvilket gør det til et oplagt valg for større familier.

Villaen på Allerupvej 23 har en betydelig grundstørrelse på 1.550 kvadratmeter, der giver mulighed for mange udendørs aktiviteter. Med en månedlig ejerudgift på 1.280 kr., er det økonomisk overskueligt at bo i denne ejendom.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler